Europack -
Euro-pack - producent opakowań i artykułów z foli sztywnych oraz płyt z tworzyw sztucznych metodą termoformowaną oraz sztancową , europack - Producent opakowań z folii sztywnej | Blistry | Wytłoczki | Tuby | Tunele | Displaye
Blistry - Displeye - wytłoczki z forli sztywnej - Pudełka klejone i pudełka ozdobne - Pudełka wykrawane, składane - Tłoczenia reklamowe, woblery reklamowe i wykrojone z foli sztywnej - Tuby i tunele z foli sztywnej - Wieczka z foli, wieczka do pudełek kartonowych - Wytłoczki do pudełek, książek, czekoladek, wytłoczki z płyt do walizek -

BLISTRY DWUSTRONNE

blistry dwustronne

Zadrukowany kartonik zastępowany jest przez płaski lub przetłoczony arkusz folii, którą można zgrzać lub zamknąć przy pomocy przetłoczonych w folii zatrzasków, a obie części łączy trwały zawias  z folii.

To szczególnie ekskluzywne opakowanie pozwala na ogląd zawartości ze wszystkich stron, przy zachowaniu takiego samego poziomu zabezpieczenia zawartości, jak w przypadku innych odmian blistrów.

Ma szczególne zastosowanie  przy pakowaniu i eksponowaniu eleganckiej galanterii sanitarnej / baterie łazienkowe, słuchawki prysznica, dozowniki na mydło / artykułów elektronicznych / np. słuchawki czy kamerki internetowe /.

Wszystkie z wymienionych rodzajów blistrów mogą posiadać wycięte tzw. eurozawieszki /eurodziurki/, służące zawieszaniu  opakowań na stojakach w sklepach wielkopowierzchniowych, co powoduje, że towar w nie zapakowany jest preferowany przez sieci handlowe.

 

Blister występuje w kilku postaciach: