Europack -
Euro-pack - producent opakowań i artykułów z foli sztywnych oraz płyt z tworzyw sztucznych metodą termoformowaną oraz sztancową , europack - Producent opakowań z folii sztywnej | Blistry | Wytłoczki | Tuby | Tunele | Displaye
Blistry - Displeye - wytłoczki z forli sztywnej - Pudełka klejone i pudełka ozdobne - Pudełka wykrawane, składane - Tłoczenia reklamowe, woblery reklamowe i wykrojone z foli sztywnej - Tuby i tunele z foli sztywnej - Wieczka z foli, wieczka do pudełek kartonowych - Wytłoczki do pudełek, książek, czekoladek, wytłoczki z płyt do walizek -

OPAKOWANIA PROSTOPADŁOŚCIENNE

OPAKOWANIA  PROSTOPADŁOŚCIENNE

OPAKOWANIA  PROSTOPADŁOŚCIENNE – choć możliwe jest skonstruowanie innych brył np. ostrosłupów czy graniastosłupów o podstawie trapezu, tworzonych z arkuszy folii PET, PVC lub PE, wycinanych z wykrojnika.

Zaletą tego typu opakowań jest niski koszt uruchomienia produkcji /koszt wykrojnika na niewielkie opakowanie może oscylować w okolicy 100 złotych/, co powoduje możliwość dopasowania opakowania – pudełka idealnie do wymagań klienta, nawet przy bardzo krótkiej serii.

Drugą, istotną zaletą jest łatwość transportu, gdyż plik wyciętych i nabigowanych opakowań zajmuje bardzo małą przestrzeń. Dopiero tuż przed umieszczeniem w nich towaru z płaskiego arkusza folii tworzy się opakowanie przestrzenne, wykorzystując do tego system specjalnych zamków wyciętych w folii.

 

 

 

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje pudełek wykrawanych/składanych:

- WKŁADY DO SKRZYNECZEK I PUDEŁEK KARTONOWYCH

- PUDEŁKA  Z  POLIPROPYLENU