Europack -
Euro-pack - producent opakowań i artykułów z foli sztywnych oraz płyt z tworzyw sztucznych metodą termoformowaną oraz sztancową , europack - Producent opakowań z folii sztywnej | Blistry | Wytłoczki | Tuby | Tunele | Displaye
Blistry - Displeye - wytłoczki z forli sztywnej - Pudełka klejone i pudełka ozdobne - Pudełka wykrawane, składane - Tłoczenia reklamowe, woblery reklamowe i wykrojone z foli sztywnej - Tuby i tunele z foli sztywnej - Wieczka z foli, wieczka do pudełek kartonowych - Wytłoczki do pudełek, książek, czekoladek, wytłoczki z płyt do walizek -

WYTŁOCZKI Z PŁYT

tace transportowe

Termoformowanie z płyt to nazwa proces technologiczny, w którym z płaskich płyt, podgrzanych wstępnie do temperatur charakterystycznych dla danego tworzywa, formuje się produkty o określonych kształtach.

Stosunkowo niskie koszty i wysoka wydajność procesu sprawia, że termoformowanie jest bardzo często wykorzystywane zarówno w produkcji opakowań, jak i produktów wielkogabarytowych.

Materiały do termoformowania bardzo często wykorzystuje się w branży opakowań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w wytłaczaniu płyt oraz bogatemu zapleczu technicznemu, wykonujemy usługi tłoczenia płyt m. in. PS, ABS, HIPS, PVC, PET o różnych grubościach.

 

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje wytłoczek z płyt:

- WYTŁOCZKI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

- TACE TRANSPORTOWE

- OBUDOWY

- WKŁADY